O Śląskim Ranchu

Jeśli ktoś szuka restauracji, pubu i pizzerii w przestrzennym, zielonym otoczeniu i chce posmakować specjałów kuchni śląskiej lub włoskiej, a przy tym odpocząć z dala od zgiełku – chociaż jednocześnie blisko centrum miasta, to Śląskie Rancho będzie najlepszym wyborem.

Jak przystało na prawdziwe Rancho dysponujemy bardzo dużym terenem rekreacyjnym, na którym znakomicie udają się organizowane imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, imprezy plenerowe i wiele innych. Zadaszona estrada oraz wyłożony mozaikową kostką plac to idealne miejsce do swobodnego potańczenia podczas imprez muzycznych a latem dodatkowo do wykorzystania jest duży namiot z drewnianą podłogą i miejscami do siedzenia. Degustację pysznych, z finezją i znawstwem przyprawionych dań tutejszej kuchni można połączyć z relaksującym spacerem wokół stawu lub – alejkami, znajdującego się w sąsiedztwie ogrodu botanicznego. Śląskie Rancho słynie również z tego, że troszczy się o najmłodszych, dlatego dobrze się tutaj czują całe rodziny. W ciepłych porach roku dzieci baraszkują na przygotowanym dla nich placu zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką. Natomiast na zimę przygotowywane jest lodowisko pod namiotem. Łyżwy można wypożyczyć na miejscu. Ślizgają się tu dzieci, młodzież i dorośli.

Restauracja oferuje 2 sale, każda na około 80 miejsc a w oddzielnie stojącym Pubie goście mają do dyspozycji kolejnych 60 miejsc. Natomiast na imprezach plenerowych można ugościć nawet do 1.500 osób.

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, firmowe oraz plenerowe a na życzenie oraz sugestię Klienta poczynimy wszelkie starania, aby przewyższyć Państwa oczekiwania – możemy zorganizować każdy rodzaj imprezy i nie jedną z nich uświetnić obecnością gwiazd scen muzyki, telewizji, filmu czy teatru.

W jednym miejscu TAK WIELE. Obszerność terenu i oryginalna architektura obiektów! Niepowtarzalna atmosfera, kuchnia ze smakiem. Pasja gotowania i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Restauracja i Pub dla każdego. Natura najlepszym tłem – organizujemy imprezy plenerowe, festyny, biesiady, pikniki!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress